Nasz ośrodek stosuje metodę Tomatisa oryginalnie tak jak to założył jej twórca. Jako terapeuci od ponad 9 lat jesteśmy świadkami niezwykłej skuteczności i wszechstronności tej metody.
Nasze umiejętności w zakresie metody Tomatisa zdobyliśmy w CENTRUM AUDIO–PSYCHO-FONOLOGII W WARSZAWIE pod okiem Pani Małgorzaty Szurlej - wybitnego specjalisty i niegdyś bezpośredniego współpracownika prof. Tomatisa.

Nasz ośrodek mieści się w przyjaznym dla dzieci i rodziców miejscu – Prywatnym Przedszkolu "AKADEMIA SMYKA".
Przestronne i wspaniale wyposażone sale zapewnią przy okazji dobrą zabawę a także możliwość odpoczynku lub nawet snu. Mamy możliwość dojazdu do grup pacjentów.XVI FESTIWAL SZTUKI MAŁYCH DZIEĆ MAGICZNE SŁOWA
Nasi partnerzy
Akademia Smyka Akademia Bobasa Akademia Absolwenta Smykoludki ASGO

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top