Informacje szczegółowe dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Ośrodek Rozwoju i Terapii "Fenom" na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej RODO.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych


Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych będzie/jest Robert Radojewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Ośrodek Rozwoju i Terapii "Fenom" z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grudzieniec 34, NIP 7791053343 (zwany dalej Gabinetem).
Możecie się Państwo skontaktować z Gabinetem w następujący sposób:
  • listownie na adres siedziby Gabinetu;
  • przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: +48 61 8407610
Nasi partnerzy
Akademia Smyka Akademia Bobasa Akademia Absolwenta Smykoludki ASGO

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top